Продукція > VISHAY DALE > CSC05A012K20GPA
CSC05A012K20GPA
CSC05A012K20GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 5SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 5pin 2.2Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A012K20GPA CSC05A012K20GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 5pin 2.2Kohms 2% Bussed