Продукція > VISHAY DALE > CSC05A012K70GPA
CSC05A012K70GPA
CSC05A012K70GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 5SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 5pin 2.7Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A012K70GPA CSC05A012K70GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 5pin 2.7Kohms 2% Bussed