Продукція > VISHAY / DALE > CSC05A01330RGPA
CSC05A01330RGPA
CSC05A01330RGPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 330ohms 5pin 2% Low C-SIP
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A01330RGPA CSC05A01330RGPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 330 OHM 5SIP