Продукція > VISHAY / DALE > CSC05A013K30GPA
CSC05A013K30GPA
CSC05A013K30GPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 5pin 3.3Kohms 2% Bussed
на замовлення 1929 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A013K30GPA CSC05A013K30GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 5SIP