Продукція > VISHAY / DALE > CSC05A014K70GPA
CSC05A014K70GPA
CSC05A014K70GPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 5pin 4.7Kohms 2% Bussed
на замовлення 1863 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A014K70GPA CSC05A014K70GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP