Продукція > VISHAY DALE > CSC05A01680RGPA
CSC05A01680RGPA
CSC05A01680RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 680 OHM 5SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 5pin 168ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A01680RGPA CSC05A01680RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 5pin 168ohms 2% Bussed