Продукція > VISHAY DALE > CSC06A01270RGPA
CSC06A01270RGPA
CSC06A01270RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 270 OHM 6SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 270ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A01270RGPA CSC06A01270RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 270ohms 2% Bussed