Продукція > VISHAY / DALE > CSC06A012K20GPA
CSC06A012K20GPA
CSC06A012K20GPA Vishay / Dale
csc-1762732.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 6pin 2.2Kohms 2% Bussed
на замовлення 1130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A012K20GPA CSC06A012K20GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 6SIP