Продукція > VISHAY DALE > CSC06A0133K0GPA
CSC06A0133K0GPA
CSC06A0133K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 33K OHM 6SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 33Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A0133K0GPA CSC06A0133K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 33Kohms 2% Bussed