Продукція > VISHAY / DALE > CSC06A0133R0GPA
CSC06A0133R0GPA
CSC06A0133R0GPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 6pin 33ohms 2% Bussed
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A0133R0GPA CSC06A0133R0GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP