Продукція > VISHAY DALE > CSC06A01390RGPA
CSC06A01390RGPA
CSC06A01390RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 390 OHM 6SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 390ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A01390RGPA CSC06A01390RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 390ohms 2% Bussed