Продукція > VISHAY DALE > CSC06A013K30GPA
CSC06A013K30GPA
CSC06A013K30GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 3.3Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A013K30GPA CSC06A013K30GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 3.3Kohms 2% Bussed