Продукція > VISHAY / DALE > CSC06A014K70GPA
CSC06A014K70GPA
CSC06A014K70GPA Vishay / Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 6pin 4.7Kohms 2% Bussed
на замовлення 227 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A014K70GPA CSC06A014K70GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP