Продукція > VISHAY DALE > CSC06A01680RGPA
CSC06A01680RGPA
CSC06A01680RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 680ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A01680RGPA CSC06A01680RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 680ohms 2% Bussed