Продукція > VISHAY DALE > CSC06A016K80GPA
CSC06A016K80GPA
CSC06A016K80GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 6.8K OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 6.8Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A016K80GPA CSC06A016K80GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 6.8Kohms 2% Bussed