Продукція > VISHAY / DALE > CSC06A0310K0GPA
CSC06A0310K0GPA
CSC06A0310K0GPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 6pin 10Kohms 2% Isolated
на замовлення 801 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A0310K0GPA CSC06A0310K0GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP