Продукція > VISHAY DALE > CSC06A03120RGPA
CSC06A03120RGPA
CSC06A03120RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 120 OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 120ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A03120RGPA CSC06A03120RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 120ohms 2% Isolated