Продукція > VISHAY DALE > CSC06A0322K0GPA
CSC06A0322K0GPA
CSC06A0322K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 22K OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 22Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A0322K0GPA CSC06A0322K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 22Kohms 2% Isolated