Продукція > VISHAY DALE > CSC06A032K20GPA
CSC06A032K20GPA
CSC06A032K20GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 2.2Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A032K20GPA CSC06A032K20GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 2.2Kohms 2% Isolated