Продукція > VISHAY DALE > CSC06A03470KGPA
CSC06A03470KGPA
CSC06A03470KGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 470K OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 470Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A03470KGPA CSC06A03470KGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 470Kohms 2% Isolated