Продукція > VISHAY DALE > CSC06A034K70GPA
CSC06A034K70GPA
CSC06A034K70GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 4.7Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A034K70GPA CSC06A034K70GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 4.7Kohms 2% Isolated