Продукція > VISHAY DALE > CSC06A03680RGPA
CSC06A03680RGPA
CSC06A03680RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 680 OHM 6SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6pin 680ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A03680RGPA CSC06A03680RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 680ohms 2% Isolated