Продукція > VISHAY DALE > CSC06A0375R0GPA
CSC06A0375R0GPA
CSC06A0375R0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 3 RES 75 OHM 6SIP
Resistance (Ohms): 75
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 300mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 6
Package / Case: 6-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 6-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Number of Resistors: 3
Написати відгук
Description: RES ARRAY 3 RES 75 OHM 6SIP, Resistance (Ohms): 75, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 300mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 6, Package / Case: 6-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 6-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 3.