Продукція > VISHAY DALE > CSC07A01100KGPA
CSC07A01100KGPA
CSC07A01100KGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 6 RES 100K OHM 7SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 7pin 100Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC07A01100KGPA CSC07A01100KGPA Виробник : Vishay / Dale csc-1762732.pdf Resistor Networks & Arrays 7pin 100Kohms 2% Bussed