Продукція > VISHAY DALE > CSC07A0110K0GPA
CSC07A0110K0GPA
CSC07A0110K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 6 RES 10K OHM 7SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 7pin 10Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC07A0110K0GPA CSC07A0110K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 7pin 10Kohms 2% Bussed