Продукція > VISHAY DALE > CSC08A013K30GPA
CSC08A013K30GPA
CSC08A013K30GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 3.3Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A013K30GPA CSC08A013K30GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 3.3Kohms 2% Bussed