Продукція > VISHAY DALE > CSC08A01510RGPA
CSC08A01510RGPA
CSC08A01510RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 510 OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 510ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A01510RGPA CSC08A01510RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 510ohms 2% Bussed