Продукція > VISHAY DALE > CSC08A01560RGPA
CSC08A01560RGPA
CSC08A01560RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 560 OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 560ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A01560RGPA CSC08A01560RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 560ohms 2% Bussed