Продукція > VISHAY > CSC08A0156R0GEK
CSC08A0156R0GEK
CSC08A0156R0GEK Vishay
csc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0156R0GEK Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays CSC08A-01562%EKe3