Продукція > VISHAY DALE > CSC08A015K60GPA
CSC08A015K60GPA
CSC08A015K60GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 5.6Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A015K60GPA CSC08A015K60GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 5.6Kohms 2% Bussed