Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A03100RGPA
CSC08A03100RGPA
CSC08A03100RGPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 100ohms 2% Isolated
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03100RGPA CSC08A03100RGPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP