Продукція > VISHAY DALE > CSC08A0310K0FPA
CSC08A0310K0FPA
CSC08A0310K0FPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 1% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0310K0FPA CSC08A0310K0FPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 1% Isolated