Продукція > VISHAY DALE > CSC08A0310K0GPA
CSC08A0310K0GPA
CSC08A0310K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 300mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Number of Resistors: 4
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 300mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0310K0GPA CSC08A0310K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 2% Isolated