Продукція > VISHAY DALE > CSC08A03120RGPA
CSC08A03120RGPA
CSC08A03120RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 120 OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 120ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03120RGPA CSC08A03120RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 120ohms 2% Isolated