Продукція > VISHAY DALE > CSC08A03150KGPA
CSC08A03150KGPA
CSC08A03150KGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 150K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 150Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03150KGPA CSC08A03150KGPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 150Kohms 2% Isolated