Продукція > VISHAY DALE > CSC08A031K80GPA
CSC08A031K80GPA
CSC08A031K80GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 1.8Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A031K80GPA CSC08A031K80GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 1.8Kohms 2% Isolated