Продукція > VISHAY DALE > CSC08A0320K0GPA
CSC08A0320K0GPA
CSC08A0320K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 20Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0320K0GPA CSC08A0320K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 20Kohms 2% Isolated