Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A03220RGPA
CSC08A03220RGPA
CSC08A03220RGPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 220ohms 2% Isolated
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03220RGPA CSC08A03220RGPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP