Продукція > VISHAY DALE > CSC08A03270RGPA
CSC08A03270RGPA
CSC08A03270RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 270 OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 270ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03270RGPA CSC08A03270RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 270ohms 2% Isolated