Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A032K20GPA
CSC08A032K20GPA
CSC08A032K20GPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 2.2Kohms 2% Isolated
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A032K20GPA CSC08A032K20GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP