Продукція > VISHAY DALE > CSC08A03470RGPA
CSC08A03470RGPA
CSC08A03470RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 470 OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 470ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03470RGPA CSC08A03470RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 470ohms 2% Isolated