Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A0347K0GPA
CSC08A0347K0GPA
CSC08A0347K0GPA Vishay / Dale
csc-1762732.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 47Kohms 2% Isolated
на замовлення 1441 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP, Resistance (Ohms): 47k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 300mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Part Status: Active, Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0347K0GPA CSC08A0347K0GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
Resistance (Ohms): 47k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 300mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Part Status: Active
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C