Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A034K70GPA
CSC08A034K70GPA
CSC08A034K70GPA Vishay / Dale
csc-1762732.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 4.7Kohms 2% Isolated
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A034K70GPA CSC08A034K70GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP