Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A03560RGPA
CSC08A03560RGPA
CSC08A03560RGPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 560ohms 2% Isolated
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03560RGPA CSC08A03560RGPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 560 OHM 8SIP