Продукція > VISHAY DALE > CSC08A0356K0GPA
CSC08A0356K0GPA
CSC08A0356K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 56K OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 56Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0356K0GPA CSC08A0356K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 56Kohms 2% Isolated