Продукція > VISHAY DALE > CSC08A03680RGPA
CSC08A03680RGPA
CSC08A03680RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 680ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A03680RGPA CSC08A03680RGPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 680ohms 2% Isolated