Продукція > VISHAY DALE > CSC08A036K80GPA
CSC08A036K80GPA
CSC08A036K80GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 6.8Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A036K80GPA CSC08A036K80GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 6.8Kohms 2% Isolated