Продукція > VISHAY DALE > CSC08B011K50GPA
CSC08B011K50GPA
CSC08B011K50GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 1.5Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08B011K50GPA CSC08B011K50GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 1.5Kohms 2% Bussed