Продукція > VISHAY DALE > CSC08B0322R0GPA
CSC08B0322R0GPA
CSC08B0322R0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 22 OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 22ohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08B0322R0GPA CSC08B0322R0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 22ohms 2% Isolated