Продукція > VISHAY / DALE > CSC09A0110K0FEK
CSC09A0110K0FEK
CSC09A0110K0FEK Vishay / Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 0.20watts 10Kohms 1%
на замовлення 10142 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 9-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Part Status: Active, Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC09A0110K0FEK CSC09A0110K0FEK Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 200mW
Package / Case: 9-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 9-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Part Status: Active
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C